Tate Multimedia zapowiada exclusive na Nintendo Switch – Urban Trial Playground

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Polskie studio Tate Multimedia zapowiedziało kolejną odsłonę swojej hitowej serii – Urban Trial Playground. Tytuł zadebiutuje jako exclusive na konsoli Nintendo Switch już w kwietniu tego roku. To trzecia część zręcznościowej jazdy na motocyklu. Dwie poprzednie – Urban Trial Freestyle sprzedały się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy na Nintendo 3DS, Playstation 3, Playstation Vita, Steam oraz iOS.

Po miejskich trasach i opuszczonych dzielnicach z poprzednich odsłon przyszedł czas na słoneczną Kalifornię, gdzie kolory i pozytywna energia aż promieniują z ekranu. Studio postawiło na luźną atmosferę i wakacyjny klimat. Tym razem na graczy czekać będzie ponad 50 przepełnionych palmami poziomów, które będzie można pokonać na kilka sposóbów, np. po dachach nadmorskich barów, czy po prostu po plaży. Każdy przejazd można dopasować do własnego stylu, umiejętności lub z myślą o konkretnych trickach.

Zobacz 10 pytań do Tate Multimedia >>>

Urban Trial Playground Screenshot

Twórcy postawili na znane z poprzednich części założenia, ale postanowili też co nieco odświeżyć – dzięki systemowi niezależnego przedniego i tylnego hamulca będziemy mieć możliwość wykonywania nowych ewolucji,  długich ślizgów czy pozostawiania śladów hamowania. Większe możliwości to jednoczenieśnie bardziej rozbudowane kombosy i większa swoboda gry.

Urban Trial Playground będzie oferował również wiele możliwości rywalizacji z innymi graczami. Tryby Freestyle i Time będą zaopatrzone w tablice wyników, dzięki którym będziemy mogli rywalizować z graczami z całego świata. Z kolei Time Trial i Tag to tryby przygotowane z myślą o zabawie dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.

Urban Trial Playground Concept Art

Na uwagę zasługuje również system dostosowywania wyglądu swojego motocykla i kierowcy. W pięciu podstawowych modelach motocykli będziemy mogli wymienić silnik czy opony oraz dopasować ich wygląd do własnych upodobań.

Urban Trial Playground dostępny będzie wyłącznie na Nintendo Switch, a premiera planowana jest na 5 kwietnia 2018. Developerem najnowszej części jest Teyon, natomiast wydawcą i właścicielem marki Tate Multimedia S.A. Nie jest to jednak jedyna nadchodząca produkcja studia – Tate Multimedia kilka miesięcy temu zapowiedziało Steel Rats.

O autorze:

Arek Grasela

Arek Grasela

Człowiek-przypominacz i pomysłodawca serwisu. Gracz niemal od urodzenia, a wolnych chwilach hobbystyczny pseudo-dziennikarz. Miłośnik popkultury i literatury, zawodowo grafik komputerowy, a od niedawna twórca gier.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Przeczytaj więcej:

O autorze: