W końcu konkret! Mamy gameplay trailer z Outriders

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Outriders ma swoją premierę w tym roku, jednak materiałów doświadczyliśmy do tej pory jak na lekarstwo. Dzisiaj jednak stan rzeczy się zmienia – w sieci opublikowany został trailer z gry, prezentujący odrobinę rozgrywki.

Już kilka dni temu pisałem, że wokół Outriders może się zaraz zacząć dziać. W sieci pojawiały się jasne sygnały, że zorganizowany zostanie event, prezentujący rozgrywkę wybranym osobom z branży. Na materiały z tego wydarzenia nie zeszło jeszcze embargo, więc akurat na nie trzeba będzie jeszcze poczekać, ale People Can Fly postanowiło mimo wszystko jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Dzięki temu, właśnie opublikowany został zupełnie nowy trailer, prezentujący co nieco rozgrywki.

Co prawda, typowego gameplay’u tutaj brak, jednak można już powyciągać kilka wniosków. Wygląda więc na to, że oprócz samego strzelania, duży nacisk położony zostanie na moce trójki bohaterów, powiązanych z trzema żywiołami. Można również zauważyć ciekawy setting oraz tabuny wyjąkowo zróżnicowanych przeciwników. Czy trzeba czegoś więcej, w kontekście kooperacyjnego FPS’a?

Premiera Outriders planowana jest na mniej więcej połowę tego roku. Światowym wydaniem tej produkcji zajmie się Square Enix.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Przeczytaj więcej:

O autorze: