Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Witaj na www.polskie-gry.pl – jest to nowy projekt redakcji strony Polskie Gry Komputerowe

Jako PGK już ponad 6 lat wspieramy polskich twórców gier. Informujemy o najświeższych informacjach, promujemy nieznane studia i tytuły, a przede wszystkim tworzymy niesamowitą społeczność jaką są gracze! Dotychczas działaliśmy głównie na naszej stronie Facebook oraz w serwisie Steam. Przyszedł jednak czas na kolejny krok w naszym rozwoju i wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów właśnie ruszamy z pełnowymiarową stroną www.

Będzie to miejsce, w którym będziemy dzielić się własną autorską treścią, a także skupiać całą naszą dotychczasową działalność. Znajdziecie tutaj między innymi recenzje, artykuły publicystyczne, wywiady, zestawienia najważniejszych informacji z branży gier i wiele wiele innych, równie ciekawych materiałów.

Jak zawsze jednak to Wy, nasi czytelnicy jesteście w tym wszystkim najważniejsi. Dlatego też zachęcamy do dzielenia się wszelkimi przemyśleniami na temat działania serwisu, pomysłami czy ciekawymi informacjami. Piszcie na info@polskie-gry.pl lub przez naszą stronę Facebook i twórzcie polskie-gry.pl razem z nami!

Zapraszamy i życzymy miłego czytania,
Redakcja PGK

O autorze:

Arek Grasela

Arek Grasela

Człowiek-przypominacz i pomysłodawca serwisu. Gracz niemal od urodzenia, a wolnych chwilach hobbystyczny pseudo-dziennikarz. Miłośnik popkultury i literatury, zawodowo grafik komputerowy, a od niedawna twórca gier.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Przeczytaj więcej:

O autorze: