Cyberpunk niestety nie dojedzie na kwiecień…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Dosłownie godzinę temu, na oficjalnym fanpage’u CD Projekt RED, pojawiły się nowe wieści dotyczące nadchodzącego Cyberpunka 2077. Niestety, ciężko postrzegać je w kategorii „tych dobrych”…

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu (umieszczonym w formie grafiki), kwietniowa premiera tej produkcji nie dojdzie do skutku. Data debiutu przesunięta została więc na 17 września. Powód? Jak często w takich przypadkach bywa, chęć dokładniejszego dopracowania tego tytułu. Cyberpunk 2077 na ten moment jest grywalny, jednak, jak piszą sami twórcy, świat gry jest ogromny i wymaga jeszcze większych szlifów, niż pierwotnie zakładano. CD Projekt RED chciałby, aby „Cyberpunk 2077 był ukoronowaniem osiągnięć, dokonanych w trakcie trwania tej generacji i przesunięcie premiery pozwoli zdobyć cenne miesiące, aby uczynić tę grę perfekcyjną. Pod tym wszystkim podpisały się jedne z najważniejszych osób w studiu – Marcin Iwiński i Adam Badowski.


Takiego obrotu spraw można się było zresztą spodziewać. Tytuł ten wydaje się projektem ze wszech miar ambitnym i realizowanym na ogromną skalę. Decyzję „REDów” trzeba więc szanować. Tym bardziej, że jak do tej pory, jest to firma, która nie nadużywała zaufania swoich odbiorców. Zaciskamy więc zęby i czekamy!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Przeczytaj więcej:

O autorze: