Co szykują twórcy Outriders?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Na Twitterze pojawiło się kilka ciekawych postów, powiązanych z Outriders.

W czerwcu zeszłego roku, podczas E3, w końcu dowiedzieliśmy się czym zajmuje się nasze rodzime studio People Can Fly. Oficjalnie zapowiedziane zostało więc Outriders, czyli kooperacyjny shooter, osadzony w mrocznym uniwersum sci-fi. Od tamtej pory jednak, pojawiała się naprawdę znikoma ilość informacji na temat tego projektu.

To może się jednak za chwilę zmienić, gdyż na Twitterze, w ostatnim czasie, pojawiło się kilka interesujących wrzutek, związanych z tą produkcją. Kilku YouTuberów (między innymi Arekkz czy My Name is Byf) pochwaliło się więc tajemniczymi zaproszeniami, otrzymanymi od Square Enix, czyli światowego wydawcy Outriders.

Można więc było spekulować, czego dotyczyć będzie całe wydarzenie. Wtedy, cała na biało, wjechała Cat Karskens, czyli osoba odpowiedzialna za relacje japońskiego wydawcy z influencerami. Potwierdziła ona, że będziemy mieli do czynienia z zamkniętym pokazem gry od People Can Fly.

Pokaz odbędzie się na przestrzeni tego tygodnia, u nas w kraju. Oczywiście, to czego doświadczą na pokazie osoby zaproszone, z pewnością objęte zostanie czasowym embargo. Takie „blokady” nie trwają jednak wiecznie, więc myślę, że w niedługim czasie będziemy mieli okazję w końcu poznać konkrety na temat Outriders.

 

ŹRÓDŁA:

Twitter – Arekkz

Twitter – MyNameisByf

Twitter – Special Agent Cat Karskens

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Przeczytaj więcej:

O autorze:

Książki

Robert Sheckley

Jakim pisarzem był Robert Sheckley? Wystarczy powiedzieć, że lista twórców, jaka się na min wzorowała i niekoniecznie się do tego pozeznawała, jest długa. Z tych

Czytaj więcej »
Publicystyka

W to MMO gramy całe życie

Załóżmy, że kraj Polska to jedno z większych MMO na świecie. Jakie są najciekawsze cechy tego tytułu?   Mobilność. Możemy w nią grać wszędzie i

Czytaj więcej »